tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Multimedia

Kontakt

Telefony Konferencyjne

-A A +A

Telefony konferencyjne firmy Polycom® zapewniają doskonałą jakość przekazu

Telefony konferencyjne Polycom są standardem na rynku produktów oferujących rozmowy i konferencje na wysokim poziomie jakości Audio. W świecie, gdzie rozmowy i konferencje z partnerami, handlowcami, odległymi pracownikami i globalnymi zespołami są wymaganiem dla produktywnych spotkań. Telefony konferencyjne Polycom dostarczają wspaniałą jakość audio oraz
 
zaawansowane przetwarzanie, które powoduje że rozmowy i konferencje wydają się tak naturalne jakby rozmówcy byli w tym samym pokoju
 

Dlaczego wybór telefonów konferencyjnych Polycom jest tak ważny dla rozwoju firmy

 • Zapewnia iż każdy będzie w konferencji wyraźnie słyszany co spowoduję iż spotkania będą krótsze i bardziej efektywne
 • Tylko Polycom zapewnia mikrofon o obszarze zbierania dźwięku 360-stopni umożliwiając jednoczesną dyskusje dużej grupy osób, podczas gdy tradycyjny telefon głośno mówiący umożliwia rozmowę tylko z jedna osobą będącą w bezpośredniej bliskości mikrofonu.
 • Niska cena telefonów konferencyjnych Polycoma czyni je dostępnymi dla każdej organizacji

Co czyni telefony Polycom tak unikalnymi

 • Opatentowane technologie Polycom Acoustic Clarity™ oraz Polycom HD Voice™ pozwalają na uzyskanie połączenia o niespotykanej dotychczas jakości bez: zaniku dźwięku, echa, oraz efektu pętli..
 • Najnowsze modele oparte o technologii VoIP i wykorzystujące łączność bezprzewodową pozwalają na łatwą konfiguracje i dostosowanie do wymogów klienta
 • Polycom jest liderem na rynku systemów audio konferencyjnych od ponad 20 lat I ma nie poszkalowaną opinie w zakresie jakości i niezawodności urządzeń.

 

  Niezależnie czy twoja sala konferencyjna jest wyposażona w linie analogowa lub już masz centrale VoIP system SoundStation Duo™ spełni twoje oczekiwania zarówno dla małych jak i średnich sal.
  >
  Najbardziej zaawansowany technologicznie system wyposażony w technologie Polycom HD Voice™ zapewni ci doskonałą jakość dźwięku i integracje z systemami wideokonferencymi HDX.
  >
  Następna generacja telefonów IP dla małych i średnich sal z doskonałym dźwiękiem dzięki HD voice clarity
  >
  Zaawansowany telefon IP zaprojektowany dla małych sal konferencyjnych wyposażony w Polycom HD Voice™ clarity
  >
  Bezprzewodowy system dla linii analogowych
  >
  Analogowy system konferencyjny dla małych i średnich sal.
  >
  System zaprojektowany do małych sal
  >
Projekt i wykonanie MakNet