tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Multimedia

Kontakt

Rozwiązania Do Zarządzania Treścią Wideo

-A A +A

Zamień dowolne pomieszczenie w studio webcastowe

Urządzenia Polycom® Enterprise Video Capture umożliwiają rejestrację, przechowywanie i przesyłanie strumieniowe wideokonferencji, sesji szkoleniowych, spotkań projektowych oraz wiadomości od zarządu i udostępnianie ich tysiącom widzów. Aby uzyskać bezpieczny dostęp do tych i innych zasobów systemów telepresence i wideo, pracownicy w oddziałach lub osoby pracujące z domu mogą wdrożyć odpowiednie rozwiązanie z pełnej oferty produktów VBP firmy Polycom do obsługi zabezpieczeń i zapór.

  Wydajny i elastyczny serwer do rejestracji i strumieniowej transmisji danych. Serwer Polycom RSS 4000 zapewnia bliską współpracę i poszerza możliwości edukacyjne dzięki rejestracji i przesyłaniu strumieniowemu materiałów do osób i zespołów w całej organizacji.
  >
  Platforma Polycom® Accordent® Media Management System (Polycom AMMS) usprawnia i optymalizuje procesy, urządzenia i technologie wymagane w celu skutecznego wytwarzania oraz dystrybuowania mediów w istniejących infrastrukturach informatycznych.
  >
  Wyróżnione nagrodami rozwiązanie Polycom® Accordent® Capture Station™ (Polycom ACS) to proste w obsłudze urządzenie, które pozwoli praktycznie każdemu tworzyć transmisje typu webcast oraz nagrywać cenne prezentacje, jakie codziennie są prowadzone w salach konferencyjnych, szkoleniowych czy salach narad na całym świecie.
  >
  Rozwiązanie oferuje klientom możliwości postprodukcji na zawodowym poziomie, dzięki którym nagrania można przekształcić w profesjonalnie opracowane zasoby multimedialne, a następnie wykorzystać je w maksymalny sposób dzięki możliwościom aktualizacji, rozbudowy i zmiany ich przeznaczenia według potrzeb.
  >
Projekt i wykonanie MakNet