tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Multimedia

Kontakt

Platformy Konferencyjne

-A A +A

Umożliwia połączenia na wysokim poziomie przy niskich kosztach inwestycji.

Praca zespołowa w czasie rzeczywistym przy niezrównanej jakości i skalowalności .

Platformy konferencyjne serii Polycom RMX, w pełni zgodne z obowiązującymi standardami, dostarczają szerokiego wachlarza możliwości współpracy i wydłużają okres użytkowania zakupionych technologii dzięki płynnemu dostosowywaniu do różnych wymagań użytkowników, rodzajów sieci i protokołów.

 
 • Realistyczne wrażenia i płynna komunikacja bez względu na odległość i efektywniejsza współpraca, skutkująca zwiększeniem produktywności oraz obniżeniem kosztów operacyjnych.
 • Obsługa rozproszonych mediów pozwala grupować zasoby wielu platform konferencyjnych, dostarczając niezrównaną pewność działania  i skalowalność.
 • Wybór elastycznych i sztywnych pojemności zapewnia najefektywniejszą komunikację w każdym środowisku, a dzięki funkcji poprawy jakości obrazu wrażenia użytkowników są jeszcze lepsze.

  Platforma konferencyjna Polycom RMX 4000 pozwala organizacjom na łączenie oddalonych od siebie zespołów za pośrednictwem dowolnych mediów. Począwszy od użytkowników w wirtualnych studiach telekonferencyjnych do użytkowników zwykłych telefonów – platforma RMX 4000 zapewnia wysokiej jakości komunikację zespołową oferując natychmiastową wymianę doświadczeń i skrócenie procesu podejmowania decyzji w dużych organizacjach.

  >

  Podstawą zaletą platformy konferencyjnej Polycom RMX 2000 stanowi  modułowa architektura, która pozwoli organizacjom wykorzystywać zarówno istniejące urządzenia konferencyjne, jak i przyszłe ich modyfikacje.

  >

  Platforma konferencyjna Polycom RMX 1500 umożliwia przeprowadzanie konferencji i wideokonferencji w małych i średnich przedsiębiorstwach i oddziałach firm. Polycom RMX 1500 obsługuje jednocześnie do dwudziestu urządzeń końcowych i jest idealna dla organizacji, które potrzebują kompleksowego i niedrogiego rozwiązania do prowadzenia konferencji wielopunktowych.

  >
Projekt i wykonanie MakNet