tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Multimedia

Kontakt

Wideokonferencje Polycom

-A A +A

Rozwiązania firmy Polycom umożliwiają uzyskanie przewagi nad konkurencją

Polycom Inc. jest globalnym liderem na rynku rozwiązań telepresence, połączeń wideo oraz audio, kreując wizję rozwiązań komunikacyjnych pozwalających ludziom kontaktować się i współpracować ze sobą bez ograniczeń.
Dzięki najlepszym produktom, sieci partnerów, doświadczeniu oraz najbardziej zaawansowanym usługom na dzisiejszym rynku tylko firma Polycom może rozwinąć Twoją sieć, tak aby w pełni można było wykorzystać potencjał Twoich pracowników.

Według badania Polycom  "wideokonferencje są najskuteczniejszym narzędziem edukacyjnym zaraz po komunikacji bezpośredniej"

  • Platformy konferencyjne

  Platformy konferencyjne serii Polycom RMX dostarczają szerokiego wachlarza możliwości współpracy i wydłużają okres użytkowania zakupionych technologii dzięki płynnemu dostosowywaniu do zwiekszających sie potrzeb.

  >
  • Telepresence i Wideo HD

  Polycom oferuje rozwiązania do obsługi systemów telepresence dostosowane do każdych zastosowań, lokalizacji i ceny a także rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami.

  >
  • Aplikacje Zarządzające

  Oferujemy rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami.

  >
  • Zarządzanie Wirtualizacją

  Rozwiązanie Polycom Distributed Media Application™ (DMA) 7000 umożliwia optymalizację i skalowanie korporacyjnej platformy konferencyjnej, dzięki centralnemu nadzorowi i grupowaniu zasobów w sieci.

  >
  • Rozwiązania Głosowe

  Począwszy od serii produktów Polycom HDX po system Polycom QDX™ 6000 oraz rozwiązanie Polycom CMA™ Desktop, oferujemy rozwiązania do obsługi wideokonferencji, które pozwalają pracownikom w naturalny sposób uczestniczyć w spotkaniach grupowych między odległymi oddziałami.

  >
  • Rozwiązania Biurkowe

  Nowe biznesowe telefony multimedialne Polycom® VVX™ łączą w sobie funkcje zaawansowanej telefonii, połączenia wideo obsługiwane jednym przyciskiem i zintegrowane aplikacje biznesowe.

  >
  • Uniwersalny Dostęp i Bezpieczeństwo

  Polycom Firewall Traversal & Security to rozwiązania zabezpieczające pozwalające znieść bariery komunikacyjne.

  >
  • Rozwiązania Do Zarządzania Treścią Wideo

  Urządzenia Polycom® Enterprise Video Capture umożliwiają rejestrację, przechowywanie i przesyłanie strumieniowe wideokonferencji, sesji szkoleniowych, spotkań projektowych oraz wiadomości od zarządu i udostępnianie ich tysiącom widzów.

  >
Projekt i wykonanie MakNet