tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Multimedia

Kontakt

Ekrany Interaktywne

-A A +A

„Zobacz mnie, dotknij mnie, okrzyki zdumienia zostaw na później”

takim hasłem Mondopad jest reklamowany przez producenta w Stanach Zjednoczonych. Sporo w tym racji. O Mondopadzie możnaby napisać wiele słów, a jednak słowa nie oddadzą wszystkich jego możliwości. Wiesz pewnie co to jest IPAD, co to jest SMARTPHONE, co to jest komputer i wideokonferencja. Pomyśl, że to wszystko masz w jednym urządzeniu, urządzeniu funkcjonalnym na miarę XXI wieku. Umów się z dystrybutorem na prezentację, przekonaj się sam, że masz do czynienia z zaawansowaną technologią i szlachetnym produktem.
Kilka lat temu, gdy na rynek polski wprowadzano tablice interaktywne sceptycy nie dowierzali, że mogą być one narzędziem codziennej pracy w szkole. A jednak, tegoroczny program rządowy „Cyfrowa Szkoła” pokazuje w jakim tempie zachodzą zmiany w szkolnictwie i w cyfryzacji społeczeństwa.
Mondopad jest kolejnym rozwojowym produktemw tej dziedzinie, zyskuje uznanie na rynkach amerykańskich i europejskich, powoli zaczyna być korporacyjnym „must have”.

ZOBACZ NA YOUTUBE

  Gigantycznt 70-calowy Tablet dotykowy do Sali Konferencyjnej z WIN8 PRO.
  Zapewnia większą wszechstronność i przejrzystość, umożliwia użytkownikom korzystać z cyfrowych zasobów na jeszcze szerszą skalę.

  >

  BigTouch - duży 55-calowy Tablet dotykowy.
  Dla producentów oprogramowania, lekarzy, nauczycieli, menadżerów, dla branży hotelarskiej...
  Ostatecznie BigTouch jest dla każdego, kto chce mieć Windows 8 na dużym dotykowym wyświetlaczu PC.

  >

  Komunikacja i współpraca lepsza niż kiedykolwiek.
  Mondopad daje wszystko, czego potrzeba do prezentacji wizualnej i dzielenia się pomysłami na wyciągnięcie ręki - wszystko doskonale zintegrowane w jednym urządzeniu.

  >

  Gigantycznt 70-calowy Tablet dotykowy do Sali Konferencyjnej.
  Mondopad daje wszystko, czego potrzeba do atrakcyjnej prezentacji wizualnej.

  >
Projekt i wykonanie MakNet