tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Kontakt

CCTV M3S

-A A +A
Dział M3S jest dostawcą rozwiązań szeroko pojętego monitoringu i nadzoru dla obiektów dowolnej wielkości, począwszy od monitoringu transakcji bankomatowych, a skończywszy na monitoringu miejskim i wieloddziałowym.

Jednym z sztandarowych produktów działu jest stworzony przez specjalistów POLIXEL Sp. z o.o. Multimedialny System Monitoringu Cyfrowego i Nadzoru M3S.
Jest to nowoczesny system monitoringu, współpracujący z większością typów sieci: Ethernet, ATM, Token Ring, Frame Relay, umożliwiający transmisję sygnału wideo, audio oraz dowolnego innego sygnału cyfrowego. System M3S jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu wizyjnego nie tylko pojedynczych obiektów jak np. biurowce, urzędy, sklepy, itp., ale przede wszystkim do monitoringu i nadzoru obiektów wielooddziałowych np. banki, dworce, stacje paliw, stacje metra, itp. oraz obszarów rozległych jak miasta, centra handlowe, centra sportowe, lotniska, przejścia graniczne.

 

  M3S Multimedialny System Monitorowania i Nadzoru jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu wizyjnego nie tylko pojedynczych obiektów jak np. biurowce, urzędy, sklepy, itp. ale przede wszystkim do monitoringu i nadzoru obiektów wielooddziałowych np. stacje paliw, banki, dworce PKP, itp. oraz obszarów rozległych jak miasta, centra handlowe, przedsiębiorstwa, lotniska itp.

  >
  M3S Multimedialny System Monitorowania i Nadzoru to stale rozwijamy, nowoczesny, inteligentny systemem cyfrowego monitoringu i zdalnego nadzoru.
  >
  >
  • Technologie analizy obrazu

  Monitorowanie oraz sterowanie ruchem pojazdów,
  Wykrywanie incydentów na drodze,
  Zwiększenie bezpieczeństwa drogowego,
  Dyscyplinowanie kierowców (poprzez...

  >
Projekt i wykonanie MakNet