tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Kontakt

System Monitorowania M3S

-A A +A

M3S Multimedialny System Monitorowania i Nadzóru

M3S to stale rozwijamy, nowoczesny, inteligentny systemem cyfrowego monitoringu i zdalnego nadzoru.

Umożliwia on transmisję obrazu, dźwięku oraz dowolnego innego sygnału cyfrowego poprzez sieć do centrum monitoringu.

System bazuje na architekturze client-server i protokole TCP/IP wykorzystując do komunikacji różne sieci transmisji danych (LAN/WAN, ATM, PSTN/ISDN, GPRS/UMTS).

  M3S Multimedialny System Monitorowania i Nadzoru jest idealnym rozwiązaniem do monitoringu wizyjnego nie tylko pojedynczych obiektów jak np. biurowce, urzędy, sklepy, itp. ale przede wszystkim do monitoringu i nadzoru obiektów wielooddziałowych np. stacje paliw, banki, dworce PKP, itp. oraz obszarów rozległych jak miasta, centra handlowe, przedsiębiorstwa, lotniska itp.

  >
  • Detekcja i Analiza Obrazu
  Moduł Detekcji i Śledzenia Obiektów jest opcjonalnym modułem systemu M3S produkowanego i stale rozwijanego przez firmę Polixel S.A. Firma Polixel S.A. stworzyła zaawansowane algorytmy analizy obrazu tak aby system monitoringu miał jeszcze większe, szczególne możliwości w porównaniu do klasycznego systemu wideomonitoringu.
  >
  • Rozpoznawanie twarzy

  Działające obecnie systemy bezpieczeństwa, pomimo dużego nasycenia kamerami oraz ciągłej rejestracji danych video, nie posiadają cech aktywnej identyfikacji i weryfikacji obiektów. Proponowane rozwiązanie ma na celu przełamanie powyższych ograniczeń poprzez zapewnienie jednoznacznej weryfikacji (rozpoznanie twarzy) osób, które pojawiają się przed obiektywem kamery oraz ich identyfikację.

  >
  • System Rozpoznawania Numerów Rejestracyjnych
  System rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych analizuje cyfrowy strumień wideo tak dla obiektów poruszających się jak i nieruchomych. Proces rozpoznawania opiera się o bardzo zaawansowane algorytmy analizy obrazu.
  >
  • Stacja Operatorska
  Stacje operatorskie systemu monitoringu M3S oparte o komputer PC z systemem operacyjnym Windows XP Professional oraz zainstalowanym oprogramowaniem Operatora Systemu M3S. Współpracują ze wszystkimi urządzeniami systemu M3S. Współpracują także z urządzeniami innych producentów.
  >
Projekt i wykonanie MakNet