tel.
+48 22 511-19-99
e-mail polixel@polixel.pl

Firma

-A A +A

POLIXEL Sp. z o.o istnieje na rynku polskim od 1991 roku i od tego czasu jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu wykonawstwa i integracji systemów teleinformatycznych, prezentacji audiowizualnych, systemów audio- i wideokonferencji oraz organizacji dostępu do usług internetowych (ISP). Firma jest ponadto producentem innowacyjnego oprogramowania.

Ogromnym sukcesem POLIXEL Sp. z o.o jest zaprojektowanie i wypuszczenie na rynek Systemu Cyfrowego Monitoringu i Zdalnego Nadzoru M3S oraz nowoczesnej Platformy Dostępowej Xolla, będącej kompleksowym systemem teleinformatycznym dla średnich i dużych operatorów telekomunikacyjnych. Poza tym firma jest bezpośrednim importerem wysoko wyspecjalizowanych produktów i technologii informatycznych znaczących producentów światowych.

POLIXEL Sp. z o.o nie poprzestaje na dotychczasowej działalności w zakresie technik ITC ale dynamicznie wkracza na nowe obszary związane z zaawansowanymi technologiami IT.

Nowym obszarem działalności POLIXEL Sp. z o.o stały się systemy lotniskowe w tym Flight Information System wraz ze wszystkimi modułami niezbędnymi do planowania i zarządzania operacjami w porcie lotniczym. POLIXEL Sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem Airport Software "AS" - nowoczesnego oprogramowania umożliwiającego koordynację wielu procesów wykonywanych przez różne podmioty w całej organizacji lotniska dla osiągnięcia ogólnego celu bezpiecznego, wydajnego i ekonomicznego transportu lotniczego.

Największym atutem firmy POLIXEL Sp. z o.o jest szybkie i skuteczne działanie, indywidualne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa oraz niezawodność oferowanego sprzętu.

 

Projekt i wykonanie MakNet